
Korte Wandeling februari 2023 Zaterdag
Op onze wandelingen geldt dat er geen honden mogen worden meegenomen. (Uitzondering is de Hunnekes Kwispel Toer) We komen regelmatig op gebieden waar grazers lopen; daar zijn honden niet toegestaan. Ook zijn in het voorjaar op veel plekken de regels aangescherpt om op de grond broedende vogels of pasgeboren dieren te beschermen.
Zaterdag 11 en woensdag 15 februari 2023 gaat de korte wandeling, die ca. 6 km lang is van start in Hulsberg bij Preuverie in de Wiesj. De deelnemers met een wandeljaarpas zijn natuurlijk van harte welkom, maar er zijn ook nog . De tocht start bij genoemde accommodatie aan de Wissengrachtweg 6a, 6336 TJ Hulsberg.
De wandeling is goed te doen (moeilijkheidsgraad 5/10) met veel rustige veldwegen. We vertrekken richting Wijnandsrade en volgen de Hooleweg en komen onderweg wat poëzie tegen op weg naar de hooggelegen buurtschap Vink tussen Hulsberg en Hunnecum. Even verderop zien we een mooi kasteel Wijnandsrade, waarin gewone burgers wonen, een wijnmaker gevestigd is en een Brasserie onderdak heeft gevonden. Via de Allee, een eenvoudige klim, gaan we richting Hulsberger Beemden, een natuurgebied langs de Hulsbergerbeek. Daarna zetten we weer koers richting de buurtschap Wissengracht en keren terug bij het startpunt. Hier kunt u de wandeling op zaterdag afsluiten met een kopje koffie of iets anders. Voor de woensdag wordt nog een andere locatie gezocht.
Vertrektijd: 10.00 uur zowel op zaterdag als op woensdag.
Kosten: € 2,00 p.p. of gebruik de jaarwandelpas 2022-2023.
De wandelgidsen van Gilde De Graven staan voor jullie klaar!
Overigens zijn álle wandelpassen voor de zaterdag en de woensdag uitverkocht. Voor de mensen die losse wandelingen boeken, zijn er uiteraard ook steeds een aantal losse plaatsen beschikbaar, maar wel vóóraf boeken en betalen via de website!
Weer
