
Korte Wandeling maart 2022 Zaterdag
Zaterdag 12 en woensdag 16 maart 2022 wordt een korte wandeling gelopen in en om Daniken. De deelnemers met een wandeljaarpas zijn natuurlijk van harte welkom. Overigens zijn álle wandelpassen voor zowel de zaterdag als de woensdag uitverkocht. Voor de mensen die liever losse wandelingen boeken, zijn er uiteraard ook een aantal losse plaatsen beschikbaar.
De afstand is ongeveer 5,5 kilometer en de wandeling is niet echt lastig, met wat lichte hellingen en dalingen, maar goed te doen. Het vertrek is om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats bij manege Ten Eysden 1, 6164 JL Geleen.
Vanaf het vertrekpunt voert de route langs De Dikke Daniker, een mooie locatie voor op het eind de afsluitende koffie o.i.d. Onder langs het Danikerbos gaat de route richting Abshoven, maar via de Veldweg en het Duistergatsken gaan we omhoog richting Sweikhuizen. Bovenaan de Danikerberg lopen we over het Stammenderveld en daarna via het Schweikhuizer Voetpad naar beneden richting de Driepoel (visvijver) en vervolgens weer naar ons vertrekpunt bij manege Ten Eysden.
Vertrektijd: 10.00 uur zowel op zaterdag als op woensdag.
Kosten: € 2,00 p.p. of gebruik de jaarwandelpas 2021-2022.
De wandelgidsen van Gilde De Graven staan voor jullie klaar!
Weer
